Aktualne kursy walut

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
USDUSDStany Zjednoczone4.995.095.0055.055
EUREURUnia Europejska4.764.864.7754.825
GBPGBPWielka Brytania5.315.435.3405.410
CHFCHFSzwajcaria5.025.145.0455.115
AUDAUDAustralia3.153.273.1703.250
CADCADKanada3.593.713.6103.690
JPYJPYJaponia0.03380.03640.03420.0362
DKKDKKDania0.6390.6510.6410.649
NOKNOKNorwegia0.4500.4640.4520.462
SEKSEKSzwecja0.4330.4450.4350.443
CZKCZKCzechy0.18950.19950.19150.1975
RUBRUBRosja0.0400.0800.0400.080
HUFHUFWęgry0.01110.01290.01130.0127
RONRONRumunia0.921.020.941.01
BGNBGNBułgaria2.422.622.442.60
UAHUAHUkraina0.090.120.090.12
HRKHRKChorwacja0.590.670.600.66
TRYTRYTurcja0.270.370.270.36
Aktualizacja: 2022-09-28 10:42:23
Kurs na żywo: włącz

Kursy hurtowe obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 4000 PLN

W wyznaczonych godzinach: PN-PT: 8-20   SOBOTA: 8-18

Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Podstawą dokonania transakcji z wykorzystaniem powyższych cen jest telefoniczne potwierdzenie kursu, kwoty transakcji oraz podanie danych identyfikacyjnych, bądź indywidualne negocjowanie ceny przy okienku kasowym. Rezerwacja kursu obowiązuje do umówionego czasu.

Notowania giełdowe

Obsługiwane przez: Investing.com

Skup i sprzedaż złota

KupnoSprzedaż
20$ Liberty8 000 zł9 000 zł
Złoto próba 585140 zł160 zł
Aktualizacja: 2022-07-06 08:00:21

zobacz więcej

Zarezerwuj kurs

Chcę:
Waluta:
Ilość:

Aby zarezerwować kurs wybierz walutę, wpisz ilość i kliknij Przelicz.

Jeżeli akceptujesz kwotę i kurs wymiany uzupełnij pozostałe pola i kliknij Rezerwuję kurs.

Rezerwacja waluty obowiązuje do 30 minut w godzinach pracy kantoru, po potwierdzeniu przez Kantor kursu i dostępności waluty.

zamknij