Aktualne kursy walut

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
USDUSDStany Zjednoczone4.294.394.3254.365
EUREURUnia Europejska4.654.754.6904.720
GBPGBPWielka Brytania5.305.405.3255.385
CHFCHFSzwajcaria4.664.764.6804.740
AUDAUDAustralia3.003.123.0203.100
CADCADKanada3.183.303.2003.280
JPYJPYJaponia0.03280.03480.03300.0346
DKKDKKDania0.6000.6320.6000.631
NOKNOKNorwegia0.4250.4390.4270.437
SEKSEKSzwecja0.4090.4230.4110.421
CZKCZKCzechy0.19250.19950.19350.1985
RUBRUBRosja0.0300.0600.0300.050
HUFHUFWęgry0.01130.01230.01140.0122
RONRONRumunia0.900.980.910.97
BGNBGNBułgaria2.392.592.402.58
UAHUAHUkraina0.0900.1100.0900.110
HRKHRKChorwacja0.450.610.450.60
TRYTRYTurcja0.230.330.240.32
Aktualizacja: 2023-01-31 07:00:00
Kurs na żywo: włącz

Kursy hurtowe obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 4000 PLN

W wyznaczonych godzinach: PN-PT: 8-20   SOBOTA: 8-18

Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Podstawą dokonania transakcji z wykorzystaniem powyższych cen jest telefoniczne potwierdzenie kursu, kwoty transakcji oraz podanie danych identyfikacyjnych, bądź indywidualne negocjowanie ceny przy okienku kasowym. Rezerwacja kursu obowiązuje do umówionego czasu.

Notowania giełdowe

Obsługiwane przez: Investing.com

Skup i sprzedaż złota

KupnoSprzedaż
20$ Liberty8 400 zł9 190 zł
Złoto próba 585145 zł165 zł
Aktualizacja: 2023-01-03 18:18:19

zobacz więcej

Zarezerwuj kurs

Chcę:
Waluta:
Ilość:

Aby zarezerwować kurs wybierz walutę, wpisz ilość i kliknij Przelicz.

Jeżeli akceptujesz kwotę i kurs wymiany uzupełnij pozostałe pola i kliknij Rezerwuję kurs.

Rezerwacja waluty obowiązuje do 30 minut w godzinach pracy kantoru, po potwierdzeniu przez Kantor kursu i dostępności waluty.

zamknij