Aktualne kursy walut

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
USDUSDStany Zjednoczone4.494.594.5154.565
EUREURUnia Europejska4.634.734.6604.700
GBPGBPWielka Brytania5.365.465.3855.440
CHFCHFSzwajcaria4.704.804.7154.775
AUDAUDAustralia2.983.133.0003.110
CADCADKanada3.293.433.3103.410
JPYJPYJaponia0.03200.03460.03220.0344
DKKDKKDania0.6050.6300.6050.628
NOKNOKNorwegia0.4420.4560.4440.454
SEKSEKSzwecja0.4190.4330.4210.431
CZKCZKCzechy0.18750.19550.18850.1945
RUBRUBRosja0.0400.0800.0400.080
HUFHUFWęgry0.01090.01230.01110.0121
RONRONRumunia0.910.990.920.98
BGNBGNBułgaria2.372.552.382.54
UAHUAHUkraina0.100.110.100.11
HRKHRKChorwacja0.540.640.540.63
TRYTRYTurcja0.240.340.250.33
Aktualizacja: 2022-11-30 07:20:01
Kurs na żywo: włącz

Kursy hurtowe obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 4000 PLN

W wyznaczonych godzinach: PN-PT: 8-20   SOBOTA: 8-18

Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Podstawą dokonania transakcji z wykorzystaniem powyższych cen jest telefoniczne potwierdzenie kursu, kwoty transakcji oraz podanie danych identyfikacyjnych, bądź indywidualne negocjowanie ceny przy okienku kasowym. Rezerwacja kursu obowiązuje do umówionego czasu.

Notowania giełdowe

Obsługiwane przez: Investing.com

Skup i sprzedaż złota

KupnoSprzedaż
20$ Liberty8 200 zł9 200 zł
Złoto próba 585140 zł160 zł
Aktualizacja: 2022-10-19 10:23:21

zobacz więcej

Zarezerwuj kurs

Chcę:
Waluta:
Ilość:

Aby zarezerwować kurs wybierz walutę, wpisz ilość i kliknij Przelicz.

Jeżeli akceptujesz kwotę i kurs wymiany uzupełnij pozostałe pola i kliknij Rezerwuję kurs.

Rezerwacja waluty obowiązuje do 30 minut w godzinach pracy kantoru, po potwierdzeniu przez Kantor kursu i dostępności waluty.

zamknij