Aktualne kursy walut

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
USDUSDStany Zjednoczone3.893.993.9103.960
EUREURUnia Europejska4.244.344.2804.320
GBPGBPWielka Brytania5.045.145.0705.130
CHFCHFSzwajcaria4.394.494.4154.475
AUDAUDAustralia2.592.692.6102.660
CADCADKanada2.822.922.8402.900
JPYJPYJaponia0.02500.02780.02510.0277
DKKDKKDania0.5000.5500.5100.540
NOKNOKNorwegia0.2950.3450.3000.340
SEKSEKSzwecja0.3620.3820.3640.380
CZKCZKCzechy0.16600.17600.16700.1750
RUBRUBRosja0.0250.0450.0250.044
HUFHUFWęgry0.01080.01240.01100.0122
RONRONRumunia0.860.960.870.95
BGNBGNBułgaria2.182.382.202.36
UAHUAHUkraina0.0850.0950.0850.095
TRYTRYTurcja0.110.160.120.15
ILSILSIzrael1.001.141.021.12
CNYCNYChiny0.530.630.540.62
ALLALLAlbania0.0410.0510.0420.050
GELGELGruzja1.421.621.431.61
Aktualizacja: 2024-07-17 22:04:35
Kurs na żywo: włącz

Kursy hurtowe obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 4000 PLN

Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Podstawą dokonania transakcji z wykorzystaniem powyższych cen jest telefoniczne potwierdzenie kursu, kwoty transakcji oraz podanie danych identyfikacyjnych, bądź indywidualne negocjowanie ceny przy okienku kasowym. Rezerwacja kursu obowiązuje do umówionego czasu.

Notowania giełdowe

Obsługiwane przez: Investing.com

Skup i sprzedaż złota

KupnoSprzedaż
20$ Liberty9 440 zł9 950 zł
Złoto próba 585156 zł180 zł
Aktualizacja: 2024-06-24 13:00:18

zobacz więcej

Zarezerwuj kurs

Chcę:
Waluta:
Ilość:

Aby zarezerwować kurs wybierz walutę, wpisz ilość i kliknij Przelicz.

Jeżeli akceptujesz kwotę i kurs wymiany uzupełnij pozostałe pola i kliknij Rezerwuję kurs.

Rezerwacja waluty obowiązuje do 30 minut w godzinach pracy kantoru, po potwierdzeniu przez Kantor kursu i dostępności waluty.

zamknij