Aktualne kursy walut

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
USDUSDStany Zjednoczone3.984.084.0104.050
EUREURUnia Europejska4.274.374.3054.345
GBPGBPWielka Brytania5.065.165.0805.130
CHFCHFSzwajcaria4.484.584.4954.545
AUDAUDAustralia2.622.722.6402.700
CADCADKanada2.892.992.9102.970
JPYJPYJaponia0.02520.02740.02530.0273
DKKDKKDania0.5000.5500.5150.540
NOKNOKNorwegia0.3000.3500.3100.340
SEKSEKSzwecja0.3760.3960.3780.394
CZKCZKCzechy0.16900.17900.17100.1770
RUBRUBRosja0.0250.0470.0250.460
HUFHUFWęgry0.01050.01210.01090.0119
RONRONRumunia0.850.950.860.94
BGNBGNBułgaria2.192.392.212.37
UAHUAHUkraina0.0900.1000.0900.100
TRYTRYTurcja0.110.160.120.15
ILSILSIzrael0.921.120.941.10
CNYCNYChiny0.540.640.550.63
ALLALLAlbania0.0420.0520.0430.051
GELGELGruzja1.421.621.431.61
Aktualizacja: 2024-06-20 13:13:42
Kurs na żywo: włącz

Kursy hurtowe obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 4000 PLN

Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Podstawą dokonania transakcji z wykorzystaniem powyższych cen jest telefoniczne potwierdzenie kursu, kwoty transakcji oraz podanie danych identyfikacyjnych, bądź indywidualne negocjowanie ceny przy okienku kasowym. Rezerwacja kursu obowiązuje do umówionego czasu.

Notowania giełdowe

Obsługiwane przez: Investing.com

Skup i sprzedaż złota

KupnoSprzedaż
20$ Liberty9 270 zł9 680 zł
Złoto próba 585156 zł180 zł
Aktualizacja: 2023-09-07 20:56:19

zobacz więcej

Zarezerwuj kurs

Chcę:
Waluta:
Ilość:

Aby zarezerwować kurs wybierz walutę, wpisz ilość i kliknij Przelicz.

Jeżeli akceptujesz kwotę i kurs wymiany uzupełnij pozostałe pola i kliknij Rezerwuję kurs.

Rezerwacja waluty obowiązuje do 30 minut w godzinach pracy kantoru, po potwierdzeniu przez Kantor kursu i dostępności waluty.

zamknij