O firmie

Centrum miasta Narutowicza 2 – 42-6300-228 lub 42-6305-610

C.H. Retkinia Maratońska 24/32 – 42-205-44-84

Nie trać swojego czasu na chodzenie po nierzetelnych firmach, od nas wyjdziesz zadowolony.

 

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę?

KANTOR
Szerokie grono zaufanych klientów pozwala nam na atrakcyjne kursy wymiany walut, a do każdego klienta mamy indywidualne podejście. Istnieje możliwość zamówienia przed transakcją wybranych banknotów do wypłaty. Jesteśmy elastyczni na potrzeby klientów, a nasze punkty sprawiają, że transakcje przebiegają komfortowo. Nasze kantory są wyposażone w kabinę bezpieczeństwa dzięki, której możecie się państwo czuć swobodnie i nie musicie oglądać za siebie. Kantor na Narutowicza posiada ogromną kabinę przystosowaną dla osób na wózkach inwalidzkich, dodatkowo w kabinie znajduje się kącik kawowy, który umili czas naszych klientów podczas transakcji.
Korzystamy z najnowocześniejszego systemu monitoringu w firmie jak również na zewnątrz co pozwala nam skutecznie chronić naszych klientów.

LOMBARD
Dbamy przede wszystkim o dobro klienta. Dokładnie informujemy o warunkach umowy. Państwa depozyt na pewno nie przepadnie bez śladu z powodu krótkiego spóźnienia. Wielokrotnie czekamy na klienta po upłynięciu terminu umowy, wystarczy tylko zadzwonić i nas powiadomić. Działamy na rynku od 1991 roku ! Jesteśmy solidną firmę dbającą o swoją opinię. Posiadamy stałych, wieloletnich klientów w pełni zadowolonych z naszych usług. W czasach afer finansowych oferujemy pewne usługi i rzetelną obsługę. Oferujemy niskie opłaty za świadczone przez nas usługi.

ZŁOTO
Posiadamy największy wybór złotej biżuterii w mieście i nie wahamy się używać tych słów.
Od wielu lat nasz lombard na Narutowicza 2 słynie z największego, najróżnorodniejszego wyboru i najatrakcyjniejszych cen złota. Nasze używane wyroby są poddawane procesowi czyszczenia i polerowania przez wyspecjalizowane maszyny, dzięki którym biżuteria otrzymuje swoje nowe życie. W pogoni za modą od kilku lat rozwijamy się również na rynku nowej biżuterii, znajdziecie u nas włoskie, tureckie i klasyczne wzory. Największym zainteresowaniem cieszą się zaręczynowe pierścionki z brylantami które są o połowę tańsze niż w markowych sklepach jubilerskich. Każdy klient wychodzi od nas zadowolony z pięknie zapakowanymi wyrobami jubilerskimi.

DIAMENTY

Jak śpiewała Marilyn Monroe diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety. To właśnie pierścionek z diamentem jest symbolem miłości i wierności wręczany ukochanej przy zaręczynach. W swojej ofercie posiadamy wyroby w diamentami zarówno nowe jak używane. Wyroby są przygotowywane z niezwykłą precyzją i zamiłowaniem do tych pięknych kamieni, a do każdego zakupu dołączony jest certyfikat rzeczoznawcy oraz gustowne pudełeczko.

 

ZŁOTO DEWIZOWE

Złoto dewizowe to inaczej złote sztabki i monety. Dzięki 30 letniemu doświadczeniu na rynku obrotu złotem mogą być Państwo pewni, że oferowane produkty są autentyczne.  Złote sztabki i monety są doskonałą alternatywą zarówno dla lokat kapitału, ale również to świetny pomysł na prezent. Wybierasz się na wesele, Komunię, 18-kę czy Chrzciny a nie masz pojęcia co kupić? Odpowiedzią staje się nasza szeroka oferta złotych sztabek i monet. Od 20$ monet przez tzw. świnkę czyli 5 Rubli czy najmniejsze monety na świecie ważące zaledwie jeden gram aż do sztabek zarówno 100 gramowych jak i tych mniejszych po 5, 2 czy 1 gram. Taka moneta czy sztabka to doskonały pomysł na ulokowanie pieniędzy gdy boisz się o przyszłą wartość swoich oszczędności. Każda moneta jest zapakowana w zabezpieczający przed uszkodzeniami kapsel numizmatyczny, a sztabki posiadają certyfikowane opakowanie.

zamknij